Baby Signs CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cena dodatečné dodání materiálů????

2 posters

Goto down

cena dodatečné dodání materiálů???? Empty cena dodatečné dodání materiálů????

Příspěvek  vikis Wed Jul 02, 2008 10:42 pm

Dobrý večer,
navštívila jsem kurz znakování v Jesenici u Prahy, který vedla slečna Jiskrová. Vše probíhalo krásně, jen se nám omluvila, že nemá u sebe sady pro učení znakování. Prý je zpožděná dodávka. Materiály nám dodala v domluvený termín, ale mě tam chyběl magnet na lednici. Po telefonu jsme se domluvily, že mi ho slečna Jiskrová pošle poštou a to také udělala. Až do této chvíle vše prima. Na poště mě ale čekalo překvapení, že mám za balíček poslaný na dobírku (o dobírce, ani o žádné platbě mi slečna Jiskrová do telefonu nic neřekla) zaplatit 103 korun. Podle mého názoru není moje chyba, že v mém už jednou zaplaceném balíčku se znakovacími pomůckami nebylo všechno a proto nechápu, proč jsem musela platit ještě další peníze.
Také mám připmínku ke slovníku. Nevím podle čeho jste vybírali znaky, ale myslím si, že slova jako sestra, bratr, dudlík a podobně jsou pro batolata mnohem důležitější než například větrák, nebo aligátor. Nežijeme na Floridě.
Děkuji za odpověď
Veronika Švábová confused

vikis

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 02. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

cena dodatečné dodání materiálů???? Empty Rychlý přehled na dobírku

Příspěvek  Instruktorka_HelenaC Fri Jul 04, 2008 9:40 pm

Vážená paní Švábová,
tímto se Vám velice omlouvám za chování naší instruktorky, nechápu, co vedlo Ladu Jiskrovou k tomuto postupu. Je naprosto nepřípustné, abyste platila za něco, co již bylo placeno. Samozřejmě Vám částku za dobírku uhradím v plné výši. Prosím pokud čtete tento vzkaz dříve, než se mi s Vámi podaří spojit telefonicky, napište mi sms se svým tel.číslem a já Vám obratem zatelefonuji a věc dořešíme platbou na účet.
Děkuji za pochopení a vstřícnost, s přáním hezkého víkendu Helena Codrová, oblastní manažer pro Prahu a střední Čechy, jižní a jihovýchodní Čechy.
tel. 775 905 401
emial: hcodr@seznam.cz

Instruktorka_HelenaC

Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

cena dodatečné dodání materiálů???? Empty Re: cena dodatečné dodání materiálů????

Příspěvek  vikis Mon Jul 07, 2008 6:14 pm

Dobrý den,
děkuji Vám za odpověď.
S paní Jiskrovou jsem dnes telefonicky mluvila a nakonec se vše vysvětlilo jako nedorozumění. Paní Jiskrová se mi omluvila, že měla balíčků moc a chtěla vše stihnout ještě před dovolenou tak se to asi celé trochu popletlo. Rozhodně jsem nechtěla dělat potíže kvůli 103 korunám, jen mi to celé přišlo trochu neseriozní. Kdyby mi paní Jiskrová zavolala, nebo poslala sms zprávu po odeslání balíčku, tak jsem to vůbec neřešila. Paní Jiskrová je velmi milá a její kurz byl moc hezky udělaný, jen by možná měla trošku víc používat telefon. cheers

S pozdravem
Veronika Švábová

vikis

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 02. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

cena dodatečné dodání materiálů???? Empty Re: cena dodatečné dodání materiálů????

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics
» Dotaz

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru