Baby Signs CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alenka viděla Batoláky a hned začala znakovat

2 posters

Goto down

Alenka viděla Batoláky a hned začala znakovat Empty Alenka viděla Batoláky a hned začala znakovat

Příspěvek  evavankova Sat Mar 08, 2008 12:26 am

Znakovat jsme začali před 14 dny a jsme moc nadšení. Naše Alenka (předevčírem jí byl 1 rok) se okamžitě zamilovala do DVD Batoláci a každé ráno teď začínáme tím, že Ája sedí na nočníku, sleduje Batoláky a spolu s nimi znakuje. Používá už 16 znaků (PÍT, JÍST, ČEPICE, KOČKA, PES, SLEPICE, MÍČ, KACHNA, SVĚTLO, HOTOVO, KOUPAT, KNIHA, NEVIDÍM, NEDĚLEJ TO, HOTOVO, JEŠTĚ) a dělá jí to evidentně obrovskou radost. V den svých prvních narozenin nám dokonce několikrát ukazovala znak MÁM TĚ RÁDA. Díky znakování jí evidentně stouplo sebevědomí a ukázalo se, že má obrovskou potřebu komunikovat. Některé znaky už začala doprovázet i slovy. Je to bezva, máme z toho všichni velkou radost, moc doporučuji :-) EV

evavankova

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 07. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Alenka viděla Batoláky a hned začala znakovat Empty Re: Alenka viděla Batoláky a hned začala znakovat

Příspěvek  Instruktorka_HelenaC Sat Mar 15, 2008 2:24 am

evavankova napsal:Znakovat jsme začali před 14 dny a jsme moc nadšení. Naše Alenka (předevčírem jí byl 1 rok) se okamžitě zamilovala do DVD Batoláci a každé ráno teď začínáme tím, že Ája sedí na nočníku, sleduje Batoláky a spolu s nimi znakuje. Používá už 16 znaků (PÍT, JÍST, ČEPICE, KOČKA, PES, SLEPICE, MÍČ, KACHNA, SVĚTLO, HOTOVO, KOUPAT, KNIHA, NEVIDÍM, NEDĚLEJ TO, HOTOVO, JEŠTĚ) a dělá jí to evidentně obrovskou radost. V den svých prvních narozenin nám dokonce několikrát ukazovala znak MÁM TĚ RÁDA. Díky znakování jí evidentně stouplo sebevědomí a ukázalo se, že má obrovskou potřebu komunikovat. Některé znaky už začala doprovázet i slovy. Je to bezva, máme z toho všichni velkou radost, moc doporučuji :-) EV


I já se musím připojit se svým nadšením z DVD pro děti. Povzdechla jsem si před nedávnem, že moje dcera (12měsíců) nepoužívá při domlouvání ruce, nicméně musím vzít vše zpět. Od momentu, kdy shlédla batoláky znakuje vše kromě kachny. Když je pustím, začne výskat, směje se nadšením a při úvodním přehledu znaků vše opakuje s batoláky. DVD nám ohromně pomohlo v rozvoji znakové řeči. Během jednoho dne začala Dominika znakovat tři znaky naráz. Teď se snažíme rozšířit to dál. Ale nad DVD prostě není - jak se zdá, máma to prostě tak jako batoláci neumí Smile

Instruktorka_HelenaC

Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Alenka viděla Batoláky a hned začala znakovat Empty Dominice pomohli batolaci znakovat

Příspěvek  Instruktorka_HelenaC Sat Mar 15, 2008 2:25 am

Instruktorka_HelenaC napsal:
evavankova napsal:Znakovat jsme začali před 14 dny a jsme moc nadšení. Naše Alenka (předevčírem jí byl 1 rok) se okamžitě zamilovala do DVD Batoláci a každé ráno teď začínáme tím, že Ája sedí na nočníku, sleduje Batoláky a spolu s nimi znakuje. Používá už 16 znaků (PÍT, JÍST, ČEPICE, KOČKA, PES, SLEPICE, MÍČ, KACHNA, SVĚTLO, HOTOVO, KOUPAT, KNIHA, NEVIDÍM, NEDĚLEJ TO, HOTOVO, JEŠTĚ) a dělá jí to evidentně obrovskou radost. V den svých prvních narozenin nám dokonce několikrát ukazovala znak MÁM TĚ RÁDA. Díky znakování jí evidentně stouplo sebevědomí a ukázalo se, že má obrovskou potřebu komunikovat. Některé znaky už začala doprovázet i slovy. Je to bezva, máme z toho všichni velkou radost, moc doporučuji :-) EV


I já se musím připojit se svým nadšením z DVD pro děti. Povzdechla jsem si před nedávnem, že moje dcera (12měsíců) nepoužívá při domlouvání ruce, nicméně musím vzít vše zpět. Od momentu, kdy shlédla batoláky znakuje vše kromě kachny. Když je pustím, začne výskat, směje se nadšením a při úvodním přehledu znaků vše opakuje s batoláky. DVD nám ohromně pomohlo v rozvoji znakové řeči. Během jednoho dne začala Dominika znakovat tři znaky naráz. Teď se snažíme rozšířit to dál. Ale nad DVD prostě není - jak se zdá, máma to prostě tak jako batoláci neumí Smile

Instruktorka_HelenaC

Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Alenka viděla Batoláky a hned začala znakovat Empty Re: Alenka viděla Batoláky a hned začala znakovat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru