Baby Signs CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přilo emailem - Oliverek znakuje už od 8mi měsíců

Goto down

Přilo emailem - Oliverek znakuje už od 8mi měsíců Empty Přilo emailem - Oliverek znakuje už od 8mi měsíců

Příspěvek  Admin Mon Mar 10, 2008 12:37 am

Z emailu od maminky Kateřiny Zavoralové - děkujeme za souhlas se zveřejněním tohoto emailu a i za krásné fotografie Oliverka jak znakuje.

Dobrý den,se znakováním jsem nadšeně začala hned po obdržení vašich materiálů.Oliverkovi bylo 8 měsíců téměř okamžitě začal dělat znak pro "velký" posílám na fotkách.Používá ho hlavně při stavění komínů, ale i když chce zvednout a být "velký"jako jeho bráška,někdy jen tak, když chce na sebe upozornit.Znaky jsou zábava,znakování psa ho spolehlivě rozesměje,málokdy se napije když nepoužiji znak "pít" jakoby před tím ani nevěděl, proč mu dávám lahev k obličeji,při znaku "sušenka" čeká na dobrotu. Je to bezva, Oliverovi je 9měsíců a už se snaží ručičkama mluvit.Moc se těším na další pokroky a že kňourání nebude potřebovat.I když je často nemocný je to veselé,statečné a moc šikovné děťátko.Děkuji za Váš program. S pozdravem Kateřina Zavoralová
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 02. 08

https://babysigns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru