Baby Signs CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Už je to tady, už je to tady

Goto down

Už je to tady, už je to tady Empty Už je to tady, už je to tady

Příspěvek  Instruktorka_BaraJ Wed Mar 12, 2008 7:39 pm

cheers cheers Dnes jsem Jeníkovi pustila poprvé Batoláky - zaujaly ho, dle mého názoru, na téměř celou dobu. Ale následně, když jsem opět trénovala znak JEŠTĚ, při podávání křupek, se TO STALO cheers cheers Jeník mi před podáním křupky zaplácal ručičkama - a dokonce asi u třech křupek po sobě - což jsem si přeložila jako znak JEŠTĚ cheers cheers cheers Takže radujte se s námi - možná je to na dlouhou dobu moment, kdy se máme možnost společně radovat nad znakováním lol!
Počítám, že náš lenoch se se zvedáním ručiček nebude moc snažit ani namáhat - vztekání považuje prozatím za lepší způsob komunikace Evil or Very Mad

Instruktorka_BaraJ

Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 22. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Už je to tady, už je to tady Empty Přeci jsme se dočkali:o)))

Příspěvek  Instruktorka_BaraJ Sat Apr 12, 2008 5:09 pm

Tak jak jsem zjistila podle data zde na diskusním foru, uplynul téměř na den měsíc, od doby, kdy na mě Jeník "mávnul" poprvé. Od čtvrtka, tj. 10.4. téměř pravidelně "mává" JEŠTĚ, když spolu kočárkujeme a on se dožaduje křupek. Problém nastává, když po něm chce někdo paci, paci, protože to mu momentálně splývá - vypadá to naprosto stejně - ale vzhledem k tomu, že náš Otesánek jídlem žije dnem i nocí, nebude to paci, paci - ale opětovné dožadování čehosi k jídlu Laughing
Ale Batoláky dnes již pouštíme 2x denně - při příkrmech - a sleduje je celou dobu. A při hraní přidáváme další a další znaky, o kterých vím, že jim postupně rozumí.
A vymysleli jsme si vlastní znak pro křupku - protože ty jsou momentálně alfou a omegou našeho jídelníčku a bez nich bychom nepřežili jedinou procházku nebo nakupování Very Happy

Instruktorka_BaraJ

Poeet p?íspivku : 29
Registration date : 22. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru