Baby Signs CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prislo emailem - Matyskovo znakovani

Goto down

Prislo emailem - Matyskovo znakovani Empty Prislo emailem - Matyskovo znakovani

Příspěvek  Instruktorka_LidaS Fri Apr 18, 2008 3:33 pm

Po jednom z mych dotazu pro rodice, jak jim jde znakovani s jejich batolatky mi prisel tento velice pozitivni email od jedne z maminek Smile Zde je jeho podstatna cast:

nadšení i trpělivost vydrželi a Matýsek to udržuje svými pokroky...ze začátku se opravdu nic nedělo, ale po třech čtyřech týden začal zničeho nic používat všechny vybrané znaky, teď už jich aktivně používá spoustu (ani jsem neměla čas to nějak sesumírovat, např. telefon, klíče, kytka, balón, světlo, sušenka, mléko,jídlo, pití, schody, tlačítko (anebo zmáčknout) dokonce si pomocí znaků řekne na nočník - i když toho potvora někdy využívá a nechá se vvečer vytáhnout z postýlky, i když se mu ve skutečnosti nechce ;-)) a další) To, co ho zajímá se naučí okamžitě na jedno dvě ukázání, něco naopak trvá déle...chtěla jsem jej naučit zvířátka, ale kromě rybičky a ptáka všechny ostatní, které vydávají nějaké zvuky, předvádí tím zvukem, tak už se nesnažím, i takhle vím, co má na mysli...jednou se mu dokonce podařilo spojit dva znaky a když jsem se ptala,kde je babička, ukázal tam a znak schody...no prostě nadšení veliké ;-)))))))))))))))))))))))))))))

Doufam, ze bude jen vic a vic takovych Smile

LidaS

Instruktorka_LidaS

Poeet p?íspivku : 15
Age : 40
Registration date : 22. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru