Baby Signs CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přišlo emailem - Tomasek si vymyslel znak v 10měsících

Goto down

Přišlo emailem - Tomasek si vymyslel znak v 10měsících Empty Přišlo emailem - Tomasek si vymyslel znak v 10měsících

Příspěvek  Instruktorka_HelenaC Mon May 05, 2008 11:27 am

My jsme byli na kurzu kdyz Tomovi bylo 9mesicu. Docela dlouho trvalo, nez vubec zacal registrovat ze neco ukazuju..ale vedela jsem ze i obycejny znak "papa" i paci paci mu trvaly dele, jemu se libilo, ze ukazuju, ale sam jeste nechtel.. tak jsem vyckavala.. Porad jsem znakovala, az uz mi bylo lito, ze porad nic.. Az po case, asi po mesici, najednou Tomasek delal u jidla znak pro jidlo. Je ale zvlastni, ze ja ho ucila "klasicky" znak a on ho nedelal, nasel si jiny, pro nej asi snadnejsi - rikam pri jidle HAM a presne to on ukazuje pusou, ten pohyb pri vysloveni toho slova.. Dlouho jsem nevedela jak na to prisel, ze zrovna tento znak, ktery je spise pro rybu, dela u jidla, a pak mi doslo, ze nerika "Ham" ale "zacpat si usi" - odeziral mi ze rtu Smile .Tomasek je spise pozorovaci typ,tak si myslim, ze vse bude pozdeji, ale ze se to pak navali najednou Smile
ucime znaky: auto, listi (miluje listi a proto jsem ho vymyslela, sustim prsty o dlan,jako susti listi), ptacek, boty, koupat, haji, kocicka, a jine, ale tyhle jsou nejcastejsi:). take ho tatinek naucil znak pro straseni Smile)) misto bubu zvedne ruce a pokrci hlavu a udela nejaky ksichtik.. rikame tomu Zombik Smile) takze kdyz se rekne Zombik, Tom se nastartuje a dela tohle Smile a my pak predstirame, ze se bojime Smile to se naucil behem jednoho dne! Myslim, ze to, co je pro nej zajimave, vi hned:) a i kdyz znaky neukazuje, myslim,ze jim rozumi Smile
ted nam je 11 mesicu..tak uvidime jak budeme dal pokracovat:)

Instruktorka_HelenaC

Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru