Baby Signs CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přišlo emailem - znakování je jedinečné

Goto down

Přišlo emailem - znakování je jedinečné Empty Přišlo emailem - znakování je jedinečné

Příspěvek  Instruktorka_HelenaC Mon Jun 23, 2008 11:31 pm

Vážení rodiče, chtěla bych se s vámi podělit o dojmy po absolvování kursu baby singns. V televizi mě zaujala reportáž o znakujících batolatech, i když mám sama již větší děti, bylo to na naše poměry něco nového, nepoznaného, chtěla jsem získat více informací. Přihlásila jsem se na kurz vedený instruktorkou MUDr. Helenou Codrovou a musím říct, že to předčilo moje očekávání. Prožila jsem famosní 2 hodiny plné informací, podávané velmi příjemným a kultivovaným projevem, doplňované zajímavým didaktickým materiálem na DVD a bezprostřední znakovou komunikací mezi instruktorkou a její 17 měsíční dcerou. Byl to opravdový zážitek, i beze slov jsem viděla komunikaci, kdy dítě sdělí své potřeby, poznatky a tím, že rodiče podle znaků ví co dítě v dané chvíli potřebuje, žádá a rodiče mu to vyplní, je spokojené jak dítě tak rodič. Mohu absolvování kursu jen doporučit!
Petra Antošová

Instruktorka_HelenaC

Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru