Baby Signs CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znakovani od 14ti mesicu

Goto down

Znakovani od 14ti mesicu Empty Znakovani od 14ti mesicu

Příspěvek  Instruktorka_LidaS Sun Feb 24, 2008 11:58 pm

Zacala jsem se svou dcerou Julii se znakovanim v jejich necelych 14ti mesicich. Je pomerne dost velky samorost a me opravdu fascinuje, jak mi uz v tomto veku dokaze dat obcas najevo, ze me zadosti aktivit, ktere nejsou zrovna jejimi oblibenymi, jsou naprosto ignorovani hodne. Nicmene u nas se vysledky znakovani dostavily zhruba behem tri az ctyr tydnu, kdy zacala opetovat znaky pro "jist", "pit", ze potrebuje vymenit plinku, "cepice", "spat", "koupat", pro "horky", i kdyz v tomto pripade jsme znak jiz zacali delat drive, takze ma trochu jinou podobu, coz samozrejme neni na skodu:) Posledni tyden zacala znakovat, kdyz potrebuje kakat a to sama tim, ze si zmackne brisko v oblasti zaludku. Musim rict, ze me to zpocatku trosku zneklidnilo, protoze jsem mela obavu, ze ji boli brisko. Mame ted totiz obdobi jednoho jidla denne - od rana do vecera:) Porad za mnou chodi a znakuje "jist" Smile , takze se brisko pekne kulati. Kdyz se ale asi potreti stalo, ze se pokojem nedlouho po tomto nove vymyslenem znaku rozlila jiz znama "vune", bylo mi jasne, o co jde. Pomaha nam to ted i s nocnikem, protoze nase mala neposeda na nem nevydrzi ani minutu. Takto vim, ze je treba, posadim ji a za chvili je hotovo, s velkym potleskem Smile
Myslim si, ze jelikoz mohu snad rici, ze o znakovani jiz neco vim, jsem vice vsimava i co se tyce prave techto, nasi holcickou vymyslenych znaku a doufam, ze toto bude behem nejblizsich mesicu moci tvrdit co nejvice maminek a tatinku Smile

Lida

Instruktorka_LidaS

Poeet p?íspivku : 15
Age : 40
Registration date : 22. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru