Baby Signs CZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přislo emailem - Anička v roce znakuje o 106

Goto down

Přislo emailem - Anička v roce znakuje o 106 Empty Přislo emailem - Anička v roce znakuje o 106

Příspěvek  Admin Tue Apr 15, 2008 8:44 pm

Děkujeme za tento krásný email paní Cukrové, která se zúčastnila semináře v Poděbradech u instruktorky Marie Rothove:

Dobrý večer,

neodolala jsem a musím se Vám pochlubit, jak se nám daří se znakovou.

Jsme z toho s manželem oba úplně odvázaní. Naše Andulka znakuje o 106. Dnes jsme oslavili první narozeniny a Anička již ukazuje něco kolem 10 znaků. Taky jsem zjistila, že jsem ji do teď, chudinku, nejspíš
trápila hlady, protože od té doby, co umí znak pro jíst, používá ho průměrně každých 20 minut :-). Občas se jí znaky trochu pletou. Někdy například, když něco chce, ukáže na to a přidá k tomu znak "jíst".

Zpočátku taky byla všechna čtyřnohá zvířata pejsek, ale už se to lepší. Je to asi zcela normální vývoj, že?

Do znakování se zapojily horlivě i babičky. Prostě jsme všichni nadšení. Tedy až na naší paní doktorku. Je to už dáma těsně před důchodem a má k takovým "novotám" trochu rezervovaný postoj. Má strach, aby Anička začala mluvit. My jí to ale nandáme :-).

Ještě jednou tedy poděkování, že jsme se mohly zúčastnit Vašeho kurzu a těšíme se na případné setkání znakujících dětí (věděla bych o jednom skvělém místě pro setkání).

Z Červeného Hrádku zdraví Anička a Barbora Cukrovy.
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 02. 02. 08

https://babysigns.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru